İnstagramda Eski Hesabın Faydaları Nelerdir?

İnstagram son zamanlarda en çok kullanılan bir sosyal medya platformu, biliyorsunuz ki hesap kapanmaları, spam yemek, engel yemek vs. birçok karşılaştığımız sorun var peki yeni açılmış bir hesabın eski açılmış bir hesapla karşılaştırırsak eksileri ve artıları nelerdir?

Eski Hesap Nedir?

Eski hesap dediğim hesabın açılma tarihinin eski olmasıdır. Hesabınızın ne zaman açıldığını öğrenmek istiyorsanız;

Gizlilik ve Güvenlik > Hesap Verileri > Hesap Verilerini Görüntüle > Katıldığın tarih… Bu şekilde öğrenebilirsiniz.

Neden Eski Hesaplar Tercih Ediliyor?

Bunun açıklaması şudur ki eski hesaplar her zaman daha dayanıklı oluyor, kapanma, engel ve onay konusunda vs. olsun. Ve sayfanızı ilerde satmak istediğinizde eski tarihli hesap olduğu için fiyatını etkliyicektir. Çünkü piyasada eski hesap değerlidir.

Peki Eski Hesap Nasıl Elde Edebilirim?

Eski hesap satışını yapanlar var, bunlardan temin edebilirsiniz. Bizzat bende yapıyorum satışını. Yada zor yönteme giderek sosyal mühendislikle hesap düşürebilir, instagram panellerine bir şekilde sızıp user elde edebilirsiniz. Bunların içinden illaki eski hesap çıkıyor.

Eski Hesaplar Kapatılabiliyor mu?

Her hesap gibi evet kapatılabiliyor. Yani bir link hesabı vs. açmayı düşünüyorsanız eski hesap almanızı öneririm kesinlikle. Çok daha sağlamlaştıracaktır hesabı. Yoksa yeni açılan hesaplar hızlıca patlıyor.

Yani anladığınız üzere eski hesap, yeni açılmış hesaba göre çok daha fazla yararlıdır.

Sormak istediğiniz soruları yorumlar kısmından belirtebilirsiniz.

Teşekkürler 🙂

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Suleyman

Yaklaşık 4-5 senedir bu tarz işlerle uğraşan birisiyim. Fazlada birşey yazmama gerek yok, sorunuz varsa instagram üzerinden ulaşabilirsiniz. İns: spy.tr