Instagram En Çok İşinize Yarayabilecek Uygulamalar

İnstagram En Çok İşinize Yarayabilecek Uygulamalar

İnstagram En Çok İşinize Yarayabilecek Uygulamaları sizler için buldum ve önceden kullandıklarımın özellikleri ile belirttim. Umarım her biri işinize yarayacaktır. İnstagram uygulamaları android olanlar için indirme bağlantılarını bıraktım. Sizlere sadece indirmesi kaldı.

Followers Assistant

Followers Assistant sizlerin takipçi analizi yapmakta ve sizleri takip etmeyen insanları unfollow yapmaya ve sizi takip eden kişilerden kimleri takip etmediğinizi göstermektedir. Yeni gelen takipçileri ve yakın zamanda sizleri takipten çıkanları da göstermekte. Ücretli olarak otomatik instagram takip, beğeni, unfollow da yapmaktadır. İndirmek için tıklayınız.

HashTags for Instagram

İnstagram keşfet bölümene çıkmak isteyenler için sizlere en güncel ve en iyi etiketleri sağlayan Hastagh uygulması ile paylaşımlarınıza etiketler ekleyebilir ve daha çok instagram da izlenme, beğeni, profil ziyareti ve etkileşim alabilirsiniz. İndirmek için tıklayınız.

Snapseed

İnstagram fotoğraflarımızı düzenlemek bazen çok keyifli olabiliyor. Sizleri takip eden insanlara daha güzel görseller sunmak için geliştirilen ve en iyi editör olan snapseed listeme koymamaktan vazgeçemedim. Resimlerinize canlılık eklemek ve efektleri ile akıllara kazınan uygulama fotağrafların en ince detayına kadar düzenleme yapabilmekte. İndirmek için tıklayınız.

Takipçi Analizi

İnstagram için hazırlanmış en iyi takipçi analiz uygulaması diyebilirim. Sizlerin takipçilerini, etiketleri ve etkileşimlerini analiz ederek sizlere daha iyi fikirler sunan ve daha fazla aktif takipçi, kitle sahibi olabilmeniz için hizmetler vermekte. Hiç bilmiyorsanız uygulamayı bir kere indirip incelemekte fayda var. İndirmek için tıklayınız.

Cute Cut

Cute Cut videolarınızı düzenleye bilmeniz için geliştirilmiş bir uygulamadır. Videolarını kesebilir yani kısaltabilirsiniz. Fon müziği ekleyebilir ve efekt verebilirsiniz. Uygulama ile dilediğiniz kadar videolarını düzenleyebilirsiniz. Uygulamanın tek kötü yönü ücretsiz kullanımlar da sağ alt köşeye logosunu ekleyerek reklam vermesidir. Ücretli versiyonlarında bu bulunmamaktadır. İndirmek İçin tıklayınız

İnstagram En Çok İşinize Yarayabilecek Uygulamalar sürekli olarak güncellenecek. İstediğiniz ve bulamadığınız uygulamalar var ise yorum kısmında yazınız. Kısa sürede araştırır bulur ve eklerim. İnstagram ile alakalı her sorunun çözümünü sitemizde bulabileceksiniz. Takipte Kalın. Görüşürüz

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Avatar
Melih Gümüş Tüm yazıları