Firefox Preview 2.0 İle Daha Hızlı İnternet Deneyimi!

Mozilla firması, tamamen yenilenen Android Web Tarayıcısının test sürümüne ait ilk güncellemeyi yayınladı. Firefox Preview 2.0 olarak adlandırılan bu güncelleme, önceki Firefox güncellemelerine oranla iki kat hızlı web gezintisi imkanı sunuyor. Bu hızı elbette deneyerek görmek gerekiyor. Aksi takdirde iki kat hız artışının rakamsal karşılığı aslında kağıt üzerinde pek de bir anlam ifade etmiyor.

Haziran’da çıkan ve mevcut Firefox’a oranla arasında önemli farklar olan Firefox Preview, aslında tamamı ile mobil odaklı düşünülmüş bir uygulama. Ek olarak yeni versiyonla daha gelişmiş Gizlilik ve Güvenlik özellikleri sunan Firefox Previw kullanıcılarını üzmeyecek bir performans vaadediyor.

Şu anda geliştirme aşamasında olan Firefox Priview‘in bu sene sonunda çok daha iyi hale geleceği de söylentiler arasında. Normal bir durum olarak geliştirilmesi devam ettiği için uygulamada çeşitli aksaklıklar ve problemler ile karşılaşılabiliyor.

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

Avatar
Eray Koçak Tüm yazıları

Yaklaşık 3-4 senedir Teknoloji ve Sosyal Medya alanlarına ilgi duysamda henüz yeni işlerine atılmaya başladım, daha detaylı bilgi için instagram'dan ulaşmanız yeterlidir. @extager45