SON DAKİKA! Ali Koç konuşuyor – Medyahakkında.com
Per. Nis 2nd, 2020

Medyahakkında.com

Medya Hakkında Aradığınız Herşey

SON DAKİKA! Ali Koç konuşuyor

3 min read

Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu’nun olağan toplantısı gerçekleştiriliyor.

Toplantıda başkan Ali Koç açıklamalarda bulunuyor. Koç’un sözlerinden satır başları:

Zor bir mevsim, zor bir süreç. Zaman inşallah ilaç olacak. Fenerbahçe taraftarlarının deprem için gösterdiği dayanışma gözlerimizi yaşarttı. Şehitlerimiz var. Derin üzüntü içerisindeyiz. Allah’tan rahmet diliyorum. Bir de çığ felaketimiz oldu. Sayı her geçen gün arttı. 41 canımız hayatlarını kaybetti. Doğa olayı, evet ama bunlarla da baş edebilmemiz lazım. En azından hazırlıklı olmamız lazım. Sabiha Gökçen’de yaşanan kazada da 3 vatandaşımızı kaybettik. Allah’tan rahmet diliyorum. Millet olarak beraberlik içinde yaralarımızı saracağız. 2020’nin kalanında Allah bize başka acılar yaşatmasın.

Toplatının başında Divan başkanımız Vefa Küçük’ün yaptığı açıklama nedeniyle kendisine teşekkür ederim. Cumhurbaşkanımızı ağırlamıştık burada. Kendisine şükranlarımızı sunuyorum. Sayın Cumhurbaşkanımızın bu kürsüde yaptığı açıklama gurur vericiydi. Samimi ve yakın tavırlar ile gönül bağını ifade etmesi memnuniyetle karşılanmıştır. Kendisi spora yakındır, yakından ilgilenmektedir. Büyük yatırım ve teşvikler söz konusudur.

Konuşmak istediğim çok şey var. Futbol takımımız… Şampiyonluk yürüyüşümüzü büyük kararlılıkla yürütüyoruz. Takımımız Ersun hocamızın önderliğinde var gücüyle çalışıyor. Sezonun 2. yarısı itibariyle oyunumuzla ligin en iyi futbolunu oynayan, şampiyonluğun en büyük ekibi konumundayız. Özellikle takımdaki arkadaşlık ve uyum, ekip ruhu, mücadele azmi, üzerine koyarak ilerlemesi bizi mutlu ediyor. Taraftarımızla şampiyonluğa ulaşacağımıza gönülden inanıyoruz. 14 hafta kaldı. Zor maçlar var, zaman zaman istemediğimiz sonuçlar alacağız. Taraftarlardan ricam tek vücut ve inançla, 29. şampiyonluk yolunda takımımızı desteklemeleridir. Geçen hafta iyi futbola rağmen kaybettiğimiz maçın ardından takımımızı karşılamaları, medya ve sosyal medyada yapılan saldırılara karşı kulübümüzü korumaları, bizi sahiplenmeleri bize çok büyük güç vermiştir. Taraftarımız sadece statta değil, her ortamda bu camiaya sahiip çıkıyorlar.

Biz hocamıza, takımımıza, taraftarımıza ve ilahi adalete inanıyoruz. Şampiyon olmak için her şeyi yapacağımızdan emin olmanızı istiyoruz.

Bir hatırlatma yapmak istiyorum. Son toplantıdan bu yana yoğun, hareketli, tartışma barındıran bir süreç yaşandı. Duygularımı paylaşmadan önce birkaç hususu hatırlatmak istiyorum. Biz göreve geldiğimizden beri gerginlik ve kaostan uzak kalmaya çalıştık. Büyük resme bakan, yapıcı yaklaşımla görevimizi yapmaya çalışıyorduk. Hatta bazı adımları atarken camiamızdan gelecek tepkileri bile göze aldığımız oldu. Mesela son günlerde harcama limitleri, yeniden yapılandırma gibi önemli konularda, toplantılarda hep resmin bütünüyle ilgilendik. Genel sorunlara baktık, tüm paydaşlar için çözümler üretmeye odaklandık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © All rights reserved. | Newsphere by AF themes.